O Nas

W czasach , gdy nasze dzieci studiowały w Krakowie powstał problem: gdzie mają mieszkać ?  Akademik czy stancja?  Rachunek ekonomiczny wskazał na trzecią możliwość: kupno mieszkania.

Z czasem dzieci skończyły studia i wyprowadziły się. Postanowiliśmy  nie sprzedawać tego mieszkania a wiedząc czego oczekują studenci (tak nam się przynajmniej wydaje)  wynająć je. To nie był projekt biznesowy, nie był nastawiony na zysk za wszelką cenę. Od początku naszym priorytetem było stworzenie mieszkania w którym mieszkańcy będą mieć optymalne warunki do nauki, niezmącony niczym spokój, żadnych uciążliwych imprez i  możliwie wysoki standard.  Dziś dajemy do Państwa dyspozycji osiem mieszkań, kompletnie wyposażonych, ulokowanych w atrakcyjnych miejscach Krakowa.

Co oferujemy?
I co odróżnia nas od innych?

Nasz najemca otrzymuje kompletnie wyposażone mieszkanie. Jest łóżko, szafa, biurko, regał i oczywiście krzesło. Kuchnia wyposażona we wszystko poza naczyniami (choć i tych nie brakuje po poprzednich mieszkańcach), w łazience kabina prysznicowa, pralka, umywalka i w niektórych mieszkaniach bidet. Mieszkania przy ul.Rydlówka  mają też garderoby.

We wszystkich mieszkaniach jest podłączony światłowód by zapewnić szybki internet mieszkańcom, obecnie 300Mb/s.Wszystko w cenie najmu.

Spisujemy umowę najmu by zagwarantować prawa najemcy, nic nie ukrywamy i nie chowamy kosztów ogrzewania w „warunkach ogólnych”. Za miesiące wakacyjne, jeśli najemca nie przebywa w mieszkaniu, nie pobieramy opłat za media a cena najmu pomniejszona  jest o połowę.  Nasz najemca od początku wie ile kosztuje najem i ile (w przybliżeniu) kosztuje ciepła i zimna woda, prąd i C.O.)  To ile w końcu zapłaci zależy tylko od niego i jego potrzeb.Wszystkie mieszkania wyposażone są w liczniki  prądu, wody i c.o. do których klucze posiadają mieszkańcy. W każdej chwili mogą sprawdzić  ilość zużywanej wody, prądu itp.

Projekt i Realizacja: WiDI ART Studio