Galeria

Przedstawiamy Państwu zdjęcia oferowanych stancji.
Niestety nie jesteśmy profesjonalnymi fotografami skutkiem czego wnętrza w naturze wyglądają zdecydowanie lepiej.

Zapraszamy do oglądania zdjęć ale  zdecydowanie lepiej oglądać mieszkania w rzeczywistości.

Osiedle Rydlówka 42 powstało w latach 2010-2011 i  składa się  z czterech ogrodzonych  bloków. Okolica jest bardzo spokojna a osiedle monitorowane. Wielkim plusem  są bezpłatne miejsca postojowe dla mieszkańców, co w Krakowie jest niesłychanie rzadkie. W odległości 200 m jest przystanek autobusowy i tramwajowy. Tam też jest hipermarket Tesco. Idąc w drugą stronę, po 300m dojdziemy do Ronda Matecznego. Stąd można dojechać w każde miejsce Krakowa. A jak ktoś lubi spacery to nie śpiesząc się zbytnio po 15 minutach może dojść  z osiedla do Wawelu. W pobliżu dużo sklepów i marketów. Na tym osiedlu oddajemy do państwa dyspozycji 5 mieszkań o powierzchni od 60 do 65 m2. Pokoje duże mają powierzchnię  od 14 do 18m2, pokoje średnie mają powierzchnię 12m2 a pokoje małe 9m2.

ul. Rydlówka 42
Mieszkanie dla studentek

Rydlówka 42a
Mieszkanie dla studentów

Rydlówka 42a
Mieszkanie dla studentek

Rydlówka 42b
Mieszkanie dla studentów

Rydlówka 42b
Mieszkanie dla studentek

Generała Grota Roweckiego 51b
Mieszkanie dla studentek

W tej lokalizacji oferujemy Paniom wyjątkowy, składający się z trzech pokojów apartament na 11 piętrze.Wspaniały widok na Wawel, Stare Miasto i Skałki Twardowskiego. Wyjątkowość tego apartamentu podkreśla rozległy, zabudowany balkon (o powierzchni 14m2) przynależny do dużego pokoju.

Budynek przy ul.Zachodnia 21  wybudowany został w 2013 roku. Leży bezpośrednio naprzeciw Campusu UJ. Bliżej już się nie da mieszkać. Obok przystanek autobusowy i Szybki Tramwaj zapewniają szybką i wygodną podróż w każde miejsce Krakowa. W pobliżu wiele sklepów , restauracji i barów. Mieszkania są kompletnie wyposażone,  student przywozi ze sobą jedynie rzeczy osobiste i pościel. Oczywiście w cenie najmu jest internet światłowodowy o prędkości do 300Mb/s . W tej lokalizacji proponujemy Paniom studentkom  dwa mieszkania o powierzchni 73m2, składające się z czterech pokoi.

Zachodnia 21
mieszkanie nr.1

Zachodnia 21
mieszkanie nr.2

Projekt i Realizacja: WiDI ART Studio